هم استانی دوشنبه 21 دی 1394 07:59 ب.ظ نظرات ()


مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان سمنان از تشدید نظارت‌ها بر مجتمع‌ها و مکان‌های بین‌راهی در این استان با توجه به تردد سالانه میلیون‌ها زائر حرم امن رضوی از راه‌های سمنان خبر داد.

داوود فهندژسعدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سمنان اظهار داشت: کارگروهی در استان سمنان متشکل از نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، ستاد اقامه نماز، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان سمنان تعریف شده است که کار نظارت و ارزیابی مجتمع‌ها و مکان‌های بین‌راهی را در این استان بر عهده دارند.

وی گفت: همواره در ارتباط با مراکزی که به ارائه تغذیه و خدمات عمومی به مسافران استان سمنان می‌پردازند، سطح خدمات مورد ارزیابی‌های مداوم قرار می‌گیرد تا کم و کاستی مشهودی در ارائه خدمات به ویژه در ایام خاص سال صورت نگیرد.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان سمنان اظهار داشت: سرویس‌های عمومی و بهداشتی، مساجد و نمازخانه‌ها و امکانات خدماتی نظیر پمپ بنزین و رستوران، امور توقفگاهی و خواب و استراحت نیز در مکان‌ها و مجتمع‌های بین‌راهی‌ استان سمنان ارائه می‌شود که بخشی از این خدمات‌دهی‌ها به‌صورت رایگان است.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان سمنان افزود: مسافران برای اینکه سطح ایمنی عبور و مرور را در راه‌های این استان ارتقا بخشند، شایسته است بین هر 1.5 تا دو ساعت رانندگی، در مجتمع‌های خدماتی و رفاهی بین‌جاده‌ای استان سمنان توقف کنند و از خدمات این مراکز بهره‌مند شوند.

فهندژسعدی ادامه داد: مسافران در صورتی که با کاستی و مشکلی در این مراکز مواجه شدند، می‌توانند از طریق تلفن گویای اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان سمنان، موارد را اطلاع دهند یا نظرات خود را در همین مجتمع‌ها در صندوق‌های انتقادها و پیشنهادها منعکس کنند تا مورد بررسی قرار گیرد.

خبرنگار افتخاری  شهروند شهرستان سرخه